شعرگرام - پایگاه شعر و ادب پارسی
انتشارات پارس رسانه
انتشارات پارس رسانه

انتشارات پارس رسانه (پر) از سال 1391 با هدف نشر کتب دانشگاهی تخصصی و کمک آموزشی کنکور ارشد و دکترا و نیز کتاب های شعر و ادبیات و عرفان تأسیس شده است.
رسالت اصلی انتشارات پارس رسانه افزایش سطح علم و آگاهی در کشور است. کیفیت گرایی و اصالت محتوا از مهم ترین دغدغه های انتشارات پر می باشد.

مشاهده
پرلایک : پلتفرم آموزش مجازی
پرلایک : پلتفرم آموزش مجازی

پرلایک یک پلتفرم آموزش الکترونیکی ترکیبی (EBL: Electronic Blended Learning) است. این سیستم آموزشی دانشجو محور (SCL: Student Centered Learning)، بر اساس مدرن ترین سیستم آموزشی در دنیای نوین طراحی شده است. هر مجموعه معتبر آموزشی، اعم از دانشگاه، موسسه آموزش عالی، آموزشگاه فنی حرفه ای، آموزشگاه زبان و غیره می تواند فیلم های آموزشی خود را به همراه هفت محصول ترکیبی دیگر، شامل جزوات مدون، سیستم رفع اشکال از طریق استاد، سیستم حل تمرین توسط استاد، مشاوره فردی، بی شمار آزمونک، آزمون های آزمایشی کشوری و اتاق بحث علمی دانشجویان (به صورت تخصصی در مورد هر جلسه از هر کلاس) با نام تجاری خودش در پلتفرم پرلایک بارگذاری کرده و ضمن حفظ استقلال برند تجاری اش، خدمات آموزشی خود را در اختیار مردم عزیز کشورمان و نیز فارسی زبانان در سرتاسر جهان قرار دهد. هر استاد دانشگاه، معلم مدرسه، مربی مهارتی و حتی دانشجویانی که در یک زمینه خاص مهارت دارند و تمایل به تدریس آن موضوع در بستر پرلایک دارند نیز می توانند با ما تماس حاصل فرمایند. پخش فیلم ها در این بستر بر اساس دانلود فیلم نبوده و از آخرین تکنولوژی جریان سازی ویدئویی تطبیقی پویا روی وب (ِDynamic Adaptive Video Streaming over HTTP)، یعنی فناوری های DASH و HLS استفاده شده است. در این فناوری، ویدئوی کد شده در چندین کیفیت تصویری با مکانیسم تطبیق خودکار کیفیت نمایش فیلم بر اساس پهنای باند و سرعت شبکه دسترسی کاربر به اینترنت به صورت آنلاین نمایش داده می شود. برای پخش فیلم ها از سرورهای قدرتمند بستر اختصاصی جریان سازی ویدئوی پرلایک (و نه بسترهای رایج جریان سازی ویدئو مثل یوتوب، آپارات و غیره) با رمزنگاری ویژه و امنیت بالا استفاده می شود.

مشاهده
باماکلاس | بزرگترین پلتفرم آموزش آنلاین درسی
باماکلاس | بزرگترین پلتفرم آموزش آنلاین درسی

می‌دونید سنگ‌بنای باماکلاس (Bamaclass) با چه هدفی گذاشته شد؟ باماکلاسی‌ها دوست داشتن همه دانش‌آموزها (حتی اونایی که توی منطقه‌های محروم و دورافتاده‌ان) بتونن به یه کلاس خوب و استاندارد درسی با معلم‌های بهترین مدرسه‌های کشور دسترسی داشته باشن تا اونا هم واسه ساختن آینده‌شون با بچه‌هایی که توی شهرهای بزرگ هستن، شرایط یکسانی داشته باشن. باماکلاسی‌ها شعارشون رو «با ما بتاز، آینده را با ما بساز» انتخاب کردن و بعد شروع کردن برای همه‌ی درس‌ها از هر مقطع و پایه‌ای (پیش‌دبستان، دبستان، متوسطه اول، متوسطه دوم و کنکور) فیلم‌های آموزشی ساختن. گسترش عدالت آموزشی، بالا بردن سطح علمی دانش‌آموزها، استفاده از بهترین مدرس‌ها و اساتید مدرسه‌های برتر کشور برای درس دادن و در انتها قراردادن قیمت مناسب برای فیلم‌های‌ آموزشی از آرمان‌های اصلی باماکلاس هست.

مشاهده